Cookies

Podmínky používání stránek

1. Obecná ustanovení
FunConcept s.r.o., se sídlem Benediktská 689/8, 110 00 Praha 1 - Staré Město (dále jen provozovatel), tímto vydává podmínky a právní omezení používání internetových stránek (dále jen podmínky) na adrese www.funtoys.cz, www.funtoys.sk a www.funconcept.cz - dále jen stránky.

Provozovatelem je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (dále jen autorský zákon) oprávněn vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám.

2. Používání internetových stránek
Tyto podmínky se vztahují na všechny osoby, které mají v úmyslu užívat nebo užívají internetové stránky (dále jen uživatelé). Přístup a používání internetových stránek uživateli je bezplatné. Stránky lze však užívat jen pro vlastní potřebu (jak celek, tak i jednotlivé součásti), k jinému použití je nutný souhlas provozovatele stránek v souladu s autorským zákonem.

Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu provozovatele do obsahu či technické podstaty stránek je zakázáno. Právo rozhodovat o změně, odstranění či doplnění jakékoliv součásti těchto stránek má pouze provozovatel.

3. Omezení odpovědnosti
Informace zveřejněné na internetových stránkách vycházejí z informací, které poskytuje FunConcept s.r.o. a jejichž účelem je informovat zejména o nabídce erotického zboží.

  • Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách.
  • Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto internetových stránkách.
  • Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním stránek.
  • Provozovatel přebírá některé z informací publikovaných na internetových stránkách z jiných zdrojů, které jsou uvedeny.
  • Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, které lze navštívit prostřednictvím jeho stránek.
  • Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za reklamu, popř. jinou formu propagace prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím jeho internetových stránek.

4. Informace uživatelům o ukládání údajů
Provozovatel tímto informuje uživatele stránek, že za účelem poskytování služeb při použití těchto stránek ukládá následující údaje: IP adresu, ze které uživatel přistupuje, systémové nastavení uživatele (operační systém, internetový prohlížeč), datum a čas přístupu a požadovanou URL adresu stránky.

5. Ochrana osobních údajů
Provozovatel prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy podle zákona o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů ze dne 4. dubna 2000 ze Sbírky zákonů č.101/2000, jež získal od svých zákazníků, nesdělí třetím stranám, pokud to nebude nutné pro poskytnutí požadované služby.

6. Závěrečná ustanovení
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uvedeno jinak.
Tyto podmínky je oprávněn měnit či doplňovat pouze provozovatel. Aktuální podmínky používání internetových stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění.

Poslední aktualizace: 11.12.2017
FunConcept s.r.o.

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.