Cookies

FAQ

Mohu při použití vibrátoru přijít o panenství?
Ano, pokud si zavádíte vibrátor do pochvy, je pravděpodobné, že dojde k protržení panenské blány.

K čemu slouží venušiny kuličky?
Jedná se erotickou pomůcka určenou pro ženy. Tvoří ji dvě kuličky, které v sobě obsahují další kuličku a ty při pohybu vibrují. Kuličky jsou spojeny kratším provázkem, ten slouží k zachycení kuliček vložených do pochvy. Používáním venušiných kuliček posilujete poševní svaly a zpevňujete pánevní dno. To vede nejen k intenzivnějším požitkům při pohlavním styku, ale zároveň působí proti inkontinenci a jejich použití je vhodné i po porodu.

Jak pomocí vibrátoru nejlépe stimulovat G-bod?
Zaveďte vibrátor do pochvy, do hloubky přibližně 5 – 7 cm směrem k pupíku tak, aby tlačil na horní stěnu pochvy. Pohybujte vibrátorem směrem sem a tam. Pokud se vám přitom chce čůrat, je to to správné místo.

Mohu používat vibrátor na varlatech?
Ano, občasné používání vibrátoru by vaše varlata poškodit nemělo.

Je možné si erotické pomůcky půjčovat?
Není vhodné si erotické pomůcky půjčovat. Může totiž dojít k přenosu různých nemocí. Pokud se ale např. rozhodujete o koupi vibrátoru a chcete opravdu nejdříve vyzkoušet ten kamarádčin, doporučujeme použít kondom.

Mohu erotické pomůcky používat ve vodě?
To záleží na typu přístroje. Například u vibrátorů lze ve vodě používat pouze voděodolné typy. Zda je vibrátor voděodolný, by mělo být uvedeno na přístroji.

Jak uchovávat erotické pomůcky?
Po použití by měly být erotické pomůcky důkladně očistěny a uloženy na suché místo. V případě elektrických pomůcek doporučujeme vyjmout baterie.

Občas mám problémy s erekcí. Mohli byste mi doporučit nějakou jednoduchou pomůcku?
Pokud se nejedná o nějakou závažnější poruchu, ale pouze o občasný výpadek, doporučujeme vyzkoušet erekční kroužky. Použití těchto kroužků je velmi jednoduché, rozdíl však oceníte nejen vy ale zejména váš protějšek.

Může mi používání vibrátoru ublížit?
Používání vibrátorů je stejně bezpečné jako například používání kapesní svítilny. Pouze v případě, že vibrátor používáte velmi často a velmi intenzivně, může dojít k podráždění pokožky. Rozhodně vám ale nedoporučujeme erotické pomůcky půjčovat.

Kdy lidé začali používat erotické pomůcky?
Archeologické nálezy svědčí o tom, že erotické pomůcky lidé používali už v době kamenné (před 40 – 10 tisíci lety). Širší používání erotických pomůcek nastalo po sexuální revoluci v 60. letech minulého století, obrovského rozmachu dosáhlo však až v posledních dvaceti letech, což souvisí i s rozvojem internetu.

Je používání erotických pomůcek omezeno věkem?
V České republice platí věková hranice pro legální sexuální styk od 15 let. Samotné použití erotických pomůcek však není sexuálním stykem a zákonem tedy omezeno není.

Jaké baterie se používají do vibrátorů Fun Factory ?
Všechny vibrátory (kromě dobíjecích, které mají v sobě zabudovaný akumulátor jako mobilní telefony) jsou napájeny tužkovými bateriemi (Typ AA). Vibrátory řady G3 Smartvibes napájí čtyři baterie (Typ AAA), vibrátory řady Mini pouze dvě (Typ AAA). Baterie nejsou součástí dodávky.

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.