Cookies

O nás

Společnost FunConcept s.r.o. je distributorem značky Fun Factory. Naším cílem je změnit české společnosti  pohled na erotické pomůcky. Budeme nabízet jen výrobky kvalitativně i vzhledově odlišné a zajistíme jejich prodej na místech, kde to dnes ještě nikdo nečeká.

O značce

Výrobce erotických hraček Firma Fun Factory GmbH, Brémy se zrodila v roce 1995. K oficiálnímu založení firmy došlo v roce 1996. Impulsem k založení společnosti byla pro zakladatele, pány Dirka Bauera a Michaela Pahla, stížnost spřátelené prodejkyně erotického zboží na to, že existuje pouze velmi málo kvalitního erotického zboží, které by ženám opravdu vyhovovalo.
Inspirován tímto poznatkem, vznikl nápad zaplnit tuto mezeru na trhu výrobou vlastních produktů, které v sobě budou sjednocovat estetiku, kvalitu a funkčnost. Produktů, které není třeba schovávat.

U kuchyňského stolu tak z moduritu vznikla předloha pro první dildo Fun Factory: Pinguin. Všechna následně vyrobená dilda, se těšila obrovské oblibě.

Mezitím se z „domácí dílny“ stalo malé impérium s mnoha zaměstnanci a zákazníky z celého světa. V roce 2003 založila Fun Factory v USA svoji první dceřinnou společnost!

Uživatelé výrobků značky Fun Factory jsou jedni z nejvěrnějších zákazníků.

Napsali o nás

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.